TCMB anketi: Yıl sonu dolar/TL beklentisi 6.3015

Kara Liste Nedir?

Google’ın Düşmanları Adalet Bakanlığı ile Görüşme Beklentisiyle Belge ve Veri Okuyor

Hangi yatırım aracı ne kazandırdı?

Şubeye Gitmeden Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Finans 18 Temmuz, 07:46'de eklendi

Artık bankalar şubeye gitmeden müşterilerine kredi verebiliyor. Şubeye gitmeden kredi veren bankalar 15 bin liraya kadar mini krediler çıkarabiliyorlar. İhtiyaç kredisi almak için online bir şekilde internet bankacılığından banka şartlarına göre kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmekte olan teknolojiyi bankalar sonuna kadar kullanabiliyor. Bazı dönemlerde acil nakit ihtiyacımız olduğunda anında krediler imdadınıza yetişiyor. Günümüzde artık bankalar şubeye gitmeden cep telefonunu ya da bankaların uygulamalarıyla sıklıkla kredi verebiliyor. Bu haberimizde bankaya gitmeden hangi kredi alabileceğinizi anlatacağız.

Garanti Bankası:

Garanti Bankası geçmişi olan bir banka acil ihtiyaç kredisi için Garanti bankası online kredi yöntemleri ile birlikte 1,29 ve 48 aylık vadelerle birlikte kredisi alabilirsiniz.

15 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi Garanti Bankası’ndan hazır yapmanız gereken tek bir işlem var resmi internet sitesi üzerinden giriş yapmak ve başvuru formunu doldurmak sizden istenen bilgiler T.C kimlik no bu alanları doldurarak başvuru yapmak son derece kolay olacaktır.

İş Bankası

İ Bankası günümüzde 25 bin liraya kadar anında ihtiyaç kredisi verebiliyor. Garanti Bankası’nda olduğu gibi faiz oranı 1.29 ve aylık vadesi 48 aydır. Cep telefonunun internet bankacılığından İş Bankası’na girerek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca SMS ile nakit boşluk TC kimlik numaranız ve kredi miktarını ile birlikte 4402’ ye mesaj atarak online kredi alabilirsiniz.

Vakıfbank

İnternet üzerinden ihtiyaç kredisi veren bankalardan bir tanesi de Vakıfbank faiz oranları ise 1,30 seviyelerine kadar geldi Vakıfbank müşterisiyseniz faiz oranları daha düşük olabilir.

Başvuru yapabilmek için Vakıfbank’ın resmi internet sitesine giriş yaparak taksitlerinizi her 3 ayda bir ödeme kolaylığını yaşayabilirsiniz. Hızlı kredi sayesinde Vakıfbank müşterilerine 20 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi verebiliyor.

QNB Finansbank

Son dönemde oldukça gelişen ve müşteri kazanan bankalar arasında Finansbank yer alıyor. İhtiyaç kredisi için fazla evrakla uğraşmak istemiyorsanız Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Yüzde 1,20 faiz oranı ile kredinizi online tedarik edebilirsiniz. Bireysel başvuru yapmak isteyenler ise T.C kimlik numaraları yapabilirler. Finans Bankası ihtiyaç kredileri faiz oranı ise şu an için 1,26 gözüküyor. Finansbank fazla 15000 TL’ye kadar hızlı kredi verilebiliyor.

Akbank:

Akbank diğer bankalara oranla biraz daha farklı bir yöntem izliyor. İhtiyaç kredisi almak için aylık ödemeniz gereken kredi borcundan daha fazla aylık gelirinizin olması gerekiyor. Akbank bu konuda son derece hassas müşterilerine 48 ay vade ile hızlı ihtiyaç kredisi veren Akbank 1,45 faiz ile krediyi verebiliyor. Başvuru yapabilmek için kredi boşluk TC kimlik numarasını yazarak 4425’e mesaj atabilirsiniz. Ayrıca en fazla 25000 TL kredi alabiliyorsunuz.

Şubeye gitmeden hangi bankalardan kredi alabileceğiniz hemen yukarıda belirttik. Pek çok köklü banka şubeye gitmeden müşterilerine kredi veriyor. Finansbank İş Bankası ve Vakıfbank gibi son derece değerli ve uzun yıllardır hizmet veren bankalar şubeye gitmeden kredi imkanı veriyor. Bu bankaların dışında çok sayıda farklı Bankada ayrıca müşterilerine kredi verebilir.

Enpara üzerinden 10 bin TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Ancak kredi notunuzun iyi olması gerekiyor aksi durumda kredi almanız çok mümkün olmayacaktır. Hızlı kredi veren bankalardan bir tanesi de ING Bank 10.000 TL’ye kadar kredi veren ING Bankası en hızlı kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Ayrıca TEB bankasında mini Kredi adında 5000 liraya kadar şubeye gitmeden müşterilerine kredi imkanı veriyor. TEB Bankası 1,40 ile 1,50 faizler ile kredi veriyor. TEB biraz yüksek de olsa müşterilerine kredi verebiliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.